Glorie Chomutničky /Glorinka Victoria

Glorinka

1. června 2012 v 13:37 | Catherinenew
Ahojky!Tak konečně je tu!!Tak dlouho slibovaný a pořád dokola omílaný článek. :)
Glorie!
Tak takhle to moje prdítko vypadá. :)
Je to dvouměsíční morčecí skinny holčička.Jak už jste si asi na fotkách všimli,je bezsrstá.Právě proto se jmenuje skinny (kůže)..
Byl docela problém někde takovéhle morčátko sehnat,protože já jej ze zverimexu nechtěla.Chci jezdit na výstavy a soutěže a tak jsem dala na záruku kvality.
Je z CHS (chovné stanice) Chomutničky (z Chomutova) a stále mě 1100Kč i s pelíškem..
Pokud by ste se chtěli podívat na můj blog o těchto morčátkách,který je ale vedený spíš ve stylu Web stránek tak TADY.
Najdete Tam i důležité informace o chov těchto zvířátek a postupem času i fotky.Rozhodla jsem se,že tam Affs nabírat nebudu,protože bych vás všechny nestíhala obíhat!

Ještě se vrátím k těm výstavám:už jsem se zapsala mezi členy ZO morčat,tak jenom čekám,až mi přijdou doklady.. :)
Jestli by vás někoho zajímalo,kde se zapsat,tak TADY. :))

A ke Glorince:Je to moc hodný a mazlivý tvoreček,ale někdy strašně piští..proto jsem jí taky dala přezdívku "Victoria".Jak se přeci říká: "Řve jako Viktorka u splavu" :DD.Tak tak.Zatím jí mám ve velké kleci,ale na zimu bych jí chtěla pořídit enší plastbox,který by byl určitě výhodnější i na cestování.
Klec už máme celkem vybavnou:pítko,seník,dvě misky,máme i domeček,ale ten zatím nechci používat,dečky,pelíšek a záchod.Asi se teď u dvou,možná tří věcí divíte.
1.dečky a pelíšek:jak už jsem několikrát psala,morčátka jsou bezsrstá,takže se stejně jako my lidé,potřebují zachumlat. :))
2.morčecí záchod:protože jsem velký alergik,používám drahou antialergickou podestýlku a stažím se,aby mi vydržela co nejdéle,takže jsem dneska poídila Glorince záchůdek a začnu jí učit,jak na něj chodit..
Ano,ano.všichni se mi smějte. :DDDDDDDDDDD

Tak zatím.Dotazy,připomínky,nejasnosti a pochvaly pod článek do komentářů. ;*
Cat.
 
 

Reklama