Homosexuální vztah

30. ledna 2012 v 19:05 | Catherinenew |  když píšu

ŽENY K ŽENĚ

Aneb jaký je jejich život..

Tenhle článek je věnovaný blogerce Dommie,která zavedla soutěž o nejlepší článek,lednová téma je Homosexuální vztah.
No,teda,abych se přiznala,nevím co k tomu napsat,tak doufám že z toho článku vzejde něco alespoň trošku rozumného. :)
Takže,jen tak do úvodu,rozhodla jsem se psát o ženách,protože jsou mi samozřejmě blíž.Doufám,že článkem nikoho neurazím a ani to není můj záměr.Proč vlastně ženy hledají a jsou orientované na stejné pohlaví?Říká se sice,že s orientací se už narodíme,ale podle mne je to jen otázka času a toho,jaký má na nás naše okolí vliv.Ať se koukneme do jakéhokoliv časopisu,všude jsou články typu "Můj muž je mi nevěrný!" nebo "10tipů pro dokonalý vztah.".Muži nás prostě trápí,ne,že bychom my ženy byli andílci,ale která žena by nechtěla mít dokonalý život?Schání někoho,kdo ji dostane z jejího trápení,někoho,kdo ji pochopí,porozumí,kdo jí sám od sebe řekne "Miluju tě!".

Taková utrápená žena dřív nebo později dospěje k závěru,že jejím dokonalým ideálem je prostě žena,něco jako nejlepší kamarádka a přítelkyně v jednom.Dle mého názoru takovýto vztah ale prostě nemůže fungovat,podle mne si ženy dřív nebo později začnou vadit,jedna v druhé uvidí konkurenci.(Možná je to proto,že se mi líbí kluci a neumím si to reálně představit. :D)

I vliv okolí je důležitý!Zatímco se kluk s holkou na veřejnosti "ocuclávají" zcela běžně,když se líbá holka s holkou všichni na ně udiveně koukají (to jen v tom lepším případě),pomlouvají je a nebo se iim dokonce smějí a nadávají jim (to v tom horším případě).Vztah,kde se ale dvě holky mají opravdu rády, vydrží a přes tyto překážky.

Vím,že to není lehké pozorovat takovéhle dvě hrdličky,ale s postupem času si na to lidstvo zvykne.

Vždyť je to jen pár let zpátky,kdy nebylo normální když spolu kluk a holka chodili ve čtrnácti letech a dnes,je to zcela běžné v deseti!Lidé si prostě dřív nebo později přivyknou na vše.

Myslím si,že bychom měli takové lidi tolerovat a brát je jako naprosto normální lidi.Vždyť oni jsou to normální lidé!Homosexuální orientace se dnes oběvuje i u zvířat a oni se také berou do "party" zcela´běžně a bez vyjímek.Namyšlené lidi,kteří se jim smějí,radím posílat za hlavu a nevšímat si jich.A co že jsou tyto ženy jiné?
My jsme zase všichni stejní! :-)

Článek s radostí a velkou vervou napsala pro Dommie Kate,doufám Domčo,že se ti bude alespoň trochu líbít,nebo že se nad ním popřípadě zasměješ. :D

Catherinenew

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama